.

.

Јас не Може да се Поправи Глупави, Но можам Да X Ray Тоа Радиологија Патување Кригла Гимнастик Со Капаци Термос Шолја Кафе Вакуум Изолирани Колба од не ' Рѓосувачки Че?

Јас не Може да се Поправи Глупави, Но можам Да X Ray Тоа Радиологија Патување Кригла Гимнастик Со Капаци Термос Шолја Кафе Вакуум

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Храна Одделение Abs Школка , Внатрешни 18/8 Нерѓосувачки Челик .Volume = 450 Мл / 15 Мл , Висина = 6.2 Инч.Лесно се чисти Капакот се Отвара Целосно За Темелно Чистење И Катанци За Додаде Мир На Умот.Оваа Кригла Не Е 100% Течење Доказ.Совршен Роденден на Мајка Татко Денот на Вљубените ноќта на Вештерките Божиќ Подарок за Татко ми и Мајка ми Тетка Чичко Бабата Дедото Пријатели.Постојат некои купувачи рече дека едвај го задржува нивното чај/кафе топло за еден час , тоа е точно .Ние ќе се подобри држи време во иднина.

Основните својства

Додатоци на производот