.

.

Хамилтон Плажа 31323 Сигурни-Чист Воздух Фрај Toaster Рерна, 6 Парче Капацитет, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Хамилтон Плажа 31323 Сигурни-Чист Воздух Фрај Toaster Рерна, 6 Парче Капацитет, Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 2038.80

Количина на стоки
Това е достапна

Воздух-срј конвекција - моќно циркулира воздухот низ дури и храна за готвење.Хрупкави, рамномерно browned храна со малку да нема нафта.Се вклопува во 12" пица или на 6 парчиња тост.Вклучува воздух пржење кошница, се пече pan & broil решетката.Големи, криви стаклена врата обезбедува лесен пристап до храна. "Остане на" поставување и 30 минутен тајмер со авто shutoff и подготвени бел.Со овој toaster рерна, На сигурни-свежи функција обезбедува воздух фрај вкус, браунинг & crisping на храна, готвачи рамномерно & Побрзо.

Основните својства

Додатоци на производот