.

.

FINDCOZY Патување Toiletry Кеса, Голема Шминка Организатор на Жените, Патување Козметички Случај за Toiletries, Целосна Големина на Шишиња, Додатоци, Црна

FINDCOZY Патување Toiletry Кеса, Голема Шминка Организатор на Жените, Патување Козметички Случај за Toiletries, Целосна Големина

DEN 326.16

Количина на стоки
Това е достапна

УЛТРА-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Size 12" X 4" X 9".Главната преграда со мулти-џебовите им овозможува да се приспособат на различни големини на шишиња, сигурно, како и лосиони, шампон, кожата производи за нега, и други патни додатоци.ИСПРАВЕНА ИЗГРАДБА - средната преграда чува сите шишиња застане од ѓубрето над или можеби одлевање.ЧЕТКА НОСИТЕЛИТЕ - Постојат 10 слотови во предниот џеб да се одржи шминка четки во различни големини.На транспарентен капак ги штити вашите четки од паѓање, додека за заштита на влакната од прав прашина.ВИДИ-СИТЕ ДИЗАЈН - во внатрешноста на чантата е наредени со јасно пластика, па можете да ги видите сите производи на прв поглед.Никогаш повторно имаат проблеми со раскопува вашата нега на кожата производи и козметика.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - Wipeable водоотпорен поставата прави чистење оваа торба бриз, можете да го избрише тоа лесно.Ова патување toiletry торба за жените со посебен дел за шминка четки и мали предмети е неговиот уникатен дизајн.10 места во предниот оддел се доволно за да се одржи различни големини на четки.2 транспарентни џебови се посветени за поставување на сенки палети или било мали објекти.Шминка торба организаторот го задржува вашата козметика, патување додатоци и лични toiletries предмети во голема цел.Можете лесно може да го најдете и да ги задржи сите ваши елементи добро организиран кога се патува, а потоа само да уживаат во удобноста на козметички кеси носи.

Основните својства

Додатоци на производот