.

.

5/8 3/4 1 1-1/4 1-1/2 2 Пластични Црна Скала Заклучување на Лизгачот Прилагодливи Тока за Ранец Ремени Webbing Делови (Webbing Големина:1(25мм) Црна)

5/8 3/4 1 1-1/4 1-1/2 2 Пластични Црна Скала Заклучување на Лизгачот Прилагодливи Тока за Ранец Ремени Webbing Делови (Webbing Големина:1(25мм)

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Производ Sytle : Скала За Заклучување.Webbing Големина : 1",Боја : Црна.Пакетот вклучува : 50 компјутери.Материјал тип : ПОМ.Одлично за webbing или здрав, како што се јаки, harnesses, ремени, purses, ранци и багаж.Тоа е направен од тешки пластика за сила и издржливост.Тензија Брави многу често се гледа како adjusters на назад пак ремени. 5/8" 3/4" 1" 1-1/4" 1-1/2" 2" Пластични Црна Скала Заклучување на Лизгачот Прилагодливи Тока За Ранец Ремени Webbing Делови - Пратката(САД Клиент) : Помалку од 2 Kg : испорачуван e Packet (USPS), Треба 7-20 дена пристигна.Повеќе од 2kg : Ние ќе се Комбинираат Пратката од страна на Fed Ex / DHL, Само Треба 3-5 дена пристигнал. - Опис на производот : Овие токи може да се користи за Јаки, Ремени, Harnesses, Отворено Ранци, Paracord Нараквица , со Падобран 550 Мозок, Кампување Пешачење, Итен Опстанок Диви Додатоци итн.Непречено дизајн на пластика страна ослободување токи ја прикријат својата сила и издржливост За Односот Токи : Страна ослободување snap токи / Центар Тока / Безбедност Тока / Cam Тока / Појас Тока / Кука / Snap Кука / Make Up Тока / Појавување на Приклучокот Тока / Правоаголник Јамка / Овална Јамка Прстен О-Прстен / Dee Прстен / Триаголник Прстен / Лизгачот Прилагоди Прстен Тока / Затка / Кабелот за Заклучување на Кабелот Завршува / Патент се Повлече / Webbing Појас Завршува / Завршува Клип / за Возврат Заклучување Тока / Напнатост Заклучување Скала Заклучување / Прилагоди Јамка Слајд Тока / Клучни Синџир / Клучни Ring итн.Нашата услуга стандарди : Одличен Производ Одличен Квалитет Голема Цена за Голема Услуга на Големо Free Shipping Систематски Информации за Стандардизација.

Основните својства

Додатоци на производот