.

.

Македонската БЕРЗА Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP CF281X (HP 81X) | Црна | Висок Принос

Македонската БЕРЗА Бренд Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP CF281X (HP 81X) | Црна | Висок Принос

DEN 2556.96

Количина на стоки
Това е достапна

Македонската БЕРЗА бренд remanufactured печатач касети се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат HP бренд квалитет на печатење, страница принос и сигурност.Еколошки : Remanufactured од оригинална HP рециклирани кертриџ. 3-годишна гаранција со 100% учинок гаранција.Компатибилен Хардвер : HP Laser Jet Enterprise M605 DN, M605 N, M605 X, M606 DN, M606 X; Laser Jet Enterprise MFP M630 DN, M630 F, M630 H; Laser Jet Enterprise Flow MFP M630 Z; Laser Jet M625 DW.Страница Принос : 25000 Боја : Црна.Македонската БЕРЗА Модел MSE02218116 Висок Принос Црн Тонер Кертриџ За употреба со HP Хјулит Пакард Претпријатие Flow MFP M630 Z, M605 DN, M605 N, M605 X, M606 DN, M606 X, MFP M630 DN, MFP M630 F, MFP M630 H и M625 DW Printers Key Features For употреба со HP Хјулит Пакард Претпријатие Flow MFP M630 Z, M605 DN, M605 N, M605 X, M606 DN, M606 X, MFP M630 DN, MFP M630 F, MFP M630 H и M625 DW Printers Up да 25,000 Страници врз Основа На @ 5% Coverage Compatible HP Хјулит Пакард CF281 X Тонер Cartridge Shipping Димензии : 14.5"L x 8.25"W x 11.5"HShipping Тежина : 6.7 lbs.

Основните својства

Додатоци на производот