.

.

Брат TN339 Замена на Тонер Кертриџ, Црна, 1-Пакет

Брат TN339 Замена на Тонер Кертриџ, Црна, 1-Пакет

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

Се продаваат како 1 Секој.Оптимизирате вашиот резултати.Брендирани безбедност етикета ја докажува веродостојноста на ОЕМ кертриџ.Оригинален тонер од Брат произведува јасни црна отпечатоци и богати бои.Брат Вистински TN-339 BK Супер Висок Принос Црн Тонер Кертриџ.Супер Висок Принос Црн Тонер Кертриџ - Прибл. 6,000 страници.

Основните својства

Додатоци на производот