.

.

Colcolo Железо Предиво Топката Winder,Предиво Влакна String Топката Волна Winder Носителот Рака Управувана, Рачни String Ликвидација Машина за Шиење Прибор за домашна Употреба - A,

Colcolo Железо Предиво Топката Winder,Предиво Влакна String Топката Волна Winder Носителот Рака Управувана, Рачни String Ликвидација

DEN 1055.76

Количина на стоки
Това е достапна

Топката winder може да се стега да маса или друга поддршка со користење составен менгеме.84inch - Б Големина : 8. - Заштеда на време - Има волна winder во место и се врти слободно, како што ветрот skeins.Голема подароци и други поврзана љубовници,тие можат да го користат тоа се направи џемпери, капи, шалови,итн.Плетење и crocheting набавки организирани лесно.Преносни - мала тежина, Ниско ниво на бучава, удобен и преносливо.Која е одлична алатка за плетење и капчиња. - Преносни - мала тежина, Ниско ниво на бучава, удобен и преносливо. - Практична & Исклучителна Подароци - Од предиво winder и брза е практично домаќинство плетење алатка машина.Заштеда на време - Има волна winder во место и се врти слободно, како што ветрот skeins.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.Плетење и crocheting набавки организирани лесно.29inch Package Вклучува : 1 Парче Предиво Топката Winder Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Спецификација : - Големина : 17x25cm / 6.Која е одлична алатка за плетење и капчиња.Голема подароци и други поврзана љубовници,тие можат да го користат тоа се направи џемпери, капи, шалови,итн.Опис : - Предиво Топката Winder - Лесно ликвидација мазна се врти.Предиво Топката Winder - Лесно ликвидација мазна се врти.Се трансформира во лабава предиво во безгрешното, добро чувана топки.Правец на еден пакет во уредни топката во кратко време.

Основните својства

Додатоци на производот