.

.

Мини Притисок Топката Родител-Дете Играчки, 12 squeezable Пена Топки 77cm Училиште Карневал Награда fingertip Играчки Топката Игри Партија Подароци на Децата и Возрасните Анкс

Мини Притисок Топката Родител-Дете Играчки, 12 squeezable Пена Топки 77cm Училиште Карневал Награда fingertip Играчки Топката Игри

DEN 1351.20

Количина на стоки
Това е достапна

❤❤ Држи играчка играчка топката помага да се ублажат нашиот секојдневен живот и работа во нашата работа; нека возрасни и деца насмевка со истегнување притисок олеснување играчки.Им помогне на ублажување на притисок и напнатоста во секојдневниот живот и работа; нека возрасни и деца насмевка и насмевка со топката играчка.Ви обезбеди со вашето дете.Воз моторни вештини и око-рака за соработка. ❤❤ Возрасни и деца може да игра улога заедно, зајакнување на родител-дете интеракција, ужива среќно детство.Возрасни, исто така може да игра.Тоа може да ги искористи тоа помага за ослободување и олеснување на стресот, кој е под притисок на сите во семејството или пријателите.Воз спортски вештини и око соработка.❤❤ Grastructure намален притисок играчки, оваа еластична топка може да се користи за да се ублажат негативните емоции и дисперзија, прави луѓе полни со енергија. ❤❤ Интересен POP Играчки - Постот Играчки Стрес олеснување чувство рака играчки се различни бои и големини, компактен и висок пренослив.Тоа исто така може да се користи за прошетка на кучето да се привлечат attention Size : 7x7cm Package Содржина : 12x мини жив пропустливи топката играчка .Овие играчки се безбедни за децата, повеќе погодна за 5-годишно дете на стари лица.Возрасни и деца може да игра заедно, да се зајакне родител-дете интеракција, и да уживате среќно детство заедно. ❤❤ Лесно да се носат во џеб големина и преносни, идеален за канцеларијата, семејството, црквата, библиотека станица, посебно образование во училница, физичката терапија соба и сензорни соби, и патување.

Основните својства

Додатоци на производот