.

.

Milageto Дрвени Материјали Отворено Хоби Шут Забава Спорт Играчка Топка

Milageto Дрвени Материјали Отворено Хоби Шут Забава Спорт Играчка Топка

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Здрав изградба и уникатна изработка, природен дрвен со нетоксични бои.57 inch Package Вклучува : 1 Парче Лебдат Игра со Топка за Kids Note : ве Молиме љубезно им овозможи на 1-4mm разлики во големината за прирачник за мерење. 16 x 5 x 4cm/ 6. - Ова класични дрвени играчки удар цевка и лебдат игра со топка што ја покажува директорот на науката и да им помогне на децата, за децата да учат и да се едуцираат за физика и механика. - Оваа Играчка ќе можат да го остварат способност за контрола на телото на нормално дишење и да се зголеми капацитетот, преку разумна контрола за да се постигне рамнотежа и перцепција на концептот на енергија.Стави топката во седиштето, дува со дупки, дозволувајте топката останат во воздух и да ја задржите рамнотежата, ако вашето дишење е слаб, тогаш топката ќе падне.Големина На Табела : Големина : Прибл. - Материјали : Направен од високо-квалитет цврсто дрво. - Стави на топката во седиштето, дува со дупки, дозволувајте топката останат во воздух и да ја задржите рамнотежата, ако вашето дишење е слаб, тогаш топката ќе падне.Предучилишна Учење Играчка - Развојни Бебе Играчки - Почетокот на Наставни Материјали Бебе Дрвени Удар Хоби Забава Спорт Играчка Топка за Деца Бебе Интелигенција Игра на Табла.Оваа Играчка ќе можат да го остварат способност за контрола на телото на нормално дишење и да се зголеми капацитетот, преку разумна контрола за да се постигне рамнотежа и перцепција на концептот на енергија.Опис : Предучилишна Учење Играчка - Развојни Бебе Играчки - Почетокот на Наставни Материјали Бебе Дрвени Удар Хоби Забава Спорт Играчка Топка за Деца Бебе Интелигенција Игра на Табла.

Основните својства

Додатоци на производот