.

.

DIY 3-Нивоа Торта Стојат, Овошје Торта Нивоа на Издржување на Послужавник, Cupcake Носителот Стојат на Маса Бонбони Овошје Плоча Торта Само-помош Екранот Празник Свадба ?

DIY 3-Нивоа Торта Стојат, Овошје Торта Нивоа на Издржување на Послужавник, Cupcake Носителот Стојат на Маса Бонбони Овошје Плоча

DEN 1552.80

Количина на стоки
Това е достапна

Средината послужавник може да се користат керамички тави, стаклени коцки, камени коцки, од нерѓосувачки челик, тави, и бамбус тави како овошје коцки и торта коцки.Спецификација : Боја : Црно Бела Големина : вкупна висина : 31cm/12.Тоа е многу погоден за Божиќ, партии, празник собири и други прилики.Пластични Три-слој Торта Стојат Свадба Партија Служи Десерт Држачот за Маса Бонбони Овошје Плоча Торта Само-помош Екранот Дома Декорација Коцки Функција : Мулти-слоевит аранжман, може да ги стави овошје, колачи, грицки, уредно наредени Складирање не заземаат простор, лесно да се размонтираат и соберат.Може да се стави празник бонбони, француски помфрит, овошје сирење стапови или други грицки во тоа.9 во Материјал : ПП Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Дршката го олеснува транспортот од контра да маса или соба в соба.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.И уникатен сребрен прстен заградата дизајн истакнува шарм, што го прави полесно да се носат и да се движат.Служат послужавник е пластовидно, што е голема предност за оние со малку простор за складирање.[Three-layer дизајн] : Овие торта стои користите три-слој дизајн, кој не само што заштедува простор, го става повеќе закуски и десерти, но, исто така, го задржува вашата трпезариска маса чиста и уредна.2 во Ниво висина : 9cm/3.И може да се состави слободно за долгорочна употреба, DIY совршен торта што не ќе се скрши. [Лесен за употреба и да зачувате простор] : Ова слоевит услуга застане е лесно да се соберат и расклопување за складирање.

Основните својства

Color:
White Black
Size:
Overall height:
31cm/12.2in
Level height:
9cm/3.54in
First floor diameter:
22cm/8.6in
Second floor diameter:
18cm/7in
Third floor diameter:
15cm/5.9in
Material:
PP
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
Packing list:
1 X Cake Stand :

Додатоци на производот