.

.

Антички Стил Круг, Потресени Бел Метал Торта Стои со Пирс Метал Дизајни, 10 x 9

Антички Стил Круг, Потресени Бел Метал Торта Стои со Пирс Метал Дизајни, 10 x 9

DEN 2157.60

Количина на стоки
Това е достапна

АНТИЧКИОТ & FARMHOUSE СТИЛ : Бел метал торта стои со Farmhouse стил потресени заврши и декоративни антички дизајни.ЗДРАВ ЖЕЛЕЗО ИЗГРАДБА : Лесни но цврсти железна конструкција од врвот до дното.СЛОЖЕНА ДЕТАЛИ : Овој круг торта стојат карактеристики на сврте колумна, наредени во круг база, и прободен метал антички carvings со acanthus и чипка-како дизајн околу периметарот.ГОЛЕМ ТОРТА СТОЈАТ : Мерки за 10"L x 10"W x 9"H и тежи 1.50 lbs.INSPO СОВЕТ : Користете го за да се прикажат и да им служи торта додека забавен, и да додадете на вашата маса оркестарот со декоративни orbs, борови шишарки, свеќи, или други акцент оркестарот кога не е во употреба.Убава декоративни метал торта stand10"w, 9"Х.

Основните својства

Додатоци на производот