.

.

Кето Пријателски Ниски Хидрати, Ниска Кал, Богати Со Влакна, Пченичен Tortillas ( 2 Парчиња )

Кето Пријателски Ниски Хидрати, Ниска Кал, Богати Со Влакна, Пченичен Tortillas ( 2 Парчиња )

DEN 396.96

Количина на стоки
Това е достапна

Тој-Б Хидрати Смисла Кето Пријателски, пченичен Tortillas, со 4g Нето Јаглехидрати, 32% од вашите recomended секојдневно влакна доза на 45 калории по порција.Не содржи Suger и Без Холестерол, од 1,5 грама вкупно масти по порција.Секоја Цел содржи 2 пакети Тој-Б Хидрати Смисла пченичен Tortillas (8 count) 16 tortillas вкупно.Tortillas се стандард 6 инчен ресторан стил различни, совршен за Fajitas, Tacos, Enchiladas и Облоги.Одат Texan Производ.Тој-Б Хидрати Смисла Ниски Хидрати Кето Пријателски Пченичен Tortillas (2 Парчиња).

Основните својства

Додатоци на производот