.

.

Вежба Велосипед,XWN Циклус Велосипед со Ipad Планината &Удобно Седиште CushionIndoor Велосипедизам Стационарен Велосипед за Домашна Употреба за Мажи,Жени и Постари лица

Вежба Велосипед,XWN Циклус Велосипед со Ipad Планината &Удобно Седиште CushionIndoor Велосипедизам Стационарен Велосипед за Домашна

DEN 1022.40

Количина на стоки
Това е достапна

IPAD MOUNTThe подарок Ipad држачот ви овозможува да уживате во вежбањето и музика во исто време, што го прави полесно да ги вежбате.КУПИ СО ДОВЕРБА-Нашата пакет специјално вклучува инсталација на алатки за вас и вашето семејство комоција.Различни нивоа на интензитет ќе ви овозможи предизвик себе си и да го промените вашиот тренингот рутина со едноставно прилагодување на тензија knob.Класичен и иновации комбинираат за да се направи нашите тренингот велосипед нешто посебно дека нема да сакате да ги пропуштите.Собрани Димензии : 38" x 19" x 41.Се уште се борат со не имаат време да одат на фитнес, да работат надвор?Се уште се бори да го најде вистинскиот bicicletas став hacer ejercicio en каса за вашите најблиски или пријатели?Можеби сите што ви треба е нашата стилски велосипед застане за внатрешна возење!МАЗНА КАНЦЕЛАРИСКИ BIKEOversized, отпорни на корозија челик цевки за безбеден и здрав возење.

Основните својства

Додатоци на производот