.

.

DEBECTY 10PCS Градинарски Растенија Качување Пергола Мини Маратон Растенијата Пергола Садови Поддршка

DEBECTY 10PCS Градинарски Растенија Качување Пергола Мини Маратон Растенијата Пергола Садови Поддршка

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : овие лист trellises се направени од високо квалитетна КОЛКОВИТЕ, се повеќе стабилни и цврсти поддршка, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Лесен за Користење : за лесно да го инсталирате arched оркестарот градина алпинист пергола, potted растенијата пергола, високи градина пергола метал, пергола пребивање, нема потреба да се соберат.Arched оркестарот градина алпинист пергола, potted растенијата пергола, високи градина пергола метал, пергола пребивање.5 cm Пакетот вклучува : 10 парчиња Градина Пергола Карактеристики Научни Дизајн : нашата градина пергола дизајниран одгледување на растенија и други качување potted овошје и зеленчук.Пакетот Вклучува : 10 парчиња пергола за potted качување растенија, зелена боја. 10 КОМПЈУТЕРИ Градина Пергола Спецификации Материјал : КОЛКОВИТЕ Боја : зелена Големина : 10.Совети На производот глава е остар и не може да се користи како оружје.Само да се држи пергола во Земјата или обезбедување на пергола кон ѕид, ограда или во близина на штип.Овој производ не е играчка и деца треба да се користат под старателство на возрасни.Големи Бенефиции : Идеален за тенџере цвеќиња поддршка и помага растенија растат подобро, во текот на сезоната на растење.Пергола големина : 10.Секој пергола е дизајниран со дупки на врвот на производот за слободни монтажа.Само да се држи пергола во Земјата или обезбедување на пергола кон ѕид, ограда или во близина на штип.5 cm, лесно за чување и носат.Тоа би можело ефикасно спречување и гранките расфрлани, така што растенија би форма поубави и се повеќе поздрав со користење на градина пергола.

Основните својства

Додатоци на производот