.

.

Mininfa Природни Бамбус Пергола 24 Инчи Висок, Градина Скала Пергола, Растенијата Пергола за Качување Растенија, Зеленчук, Лонци - Pack 3

Mininfa Природни Бамбус Пергола 24 Инчи Висок, Градина Скала Пергола, Растенијата Пергола за Качување Растенија, Зеленчук, Лонци

DEN 1411.20

Количина на стоки
Това е достапна

И овие bamboos биле топлина третираат, за да се обезбеди стабилна добар квалитет во употреба за долго време.ЗА НАС Mininfa Градина е млада и брзо растечки снабдувач на Бамбус Удели, Природни бамбус пергола, како и широк спектар на природни Градина Огради.

Основните својства

Додатоци на производот