.

.

Умен Мене Еко Растенијата Пергола Затворен, Зелен Лист Пергола за Potted Растенија (2 Парчиња) 55 Високи, Стилски Метал Пергола за Качување Растенија на Отворено Изглед?

Умен Мене Еко Растенијата Пергола Затворен, Зелен Лист Пергола за Potted Растенија (2 Парчиња) 55 Високи, Стилски Метал Пергола за

DEN 695.76

Количина на стоки
Това е достапна

Погледнете за себе!Патем, не грижете се за добивање на вашиот алатки надвор, нема собрание е потребно.Лист пергола дел направен од висок квалитет, здрав, цврст челик и прав обложени зелена. ????ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Исто како што треба да биде. ????ШТО Е ТОА?Можете да одлучи.5 cm) широк.Само се отпакува тоа и да им помогнам на три шила надолу во тенџере или земјата. ????ДОСАДНИ ДЕЛОВИ : Доаѓа како збир на 2 за два пати забава.Дали е можно за качување растенијата да изгледа убаво, дури и пред тоа почна да расте?Сигурно е.Замислете ги двете страни на вашиот камин во декоративен тенџере, или да користите неколку од нив како екранот за да се подели седење области на вашиот палубата или патио.Тоа е токму она што оваа згодна Умен Мене Еко лист во облик на Растенијата Пергола е дизајниран да се направи.Затворен растенијата пергола, градинарски пергола за качување отворено растенијата, houseplant пергола или само растенијата пергола за садови.Или начинот на кој, прекрасен прилог на вашиот затворен градина, дневна, тераса, патио или градина.????НАПРАВИ ВАШАТА ФАБРИКА ПОП ПРЕД да се ПОЈАВУВА : Оваа згодна декоративни лист пергола за качување растенија прави најубавите растенијата оркестарот додека вашиот растенијата расте.Зачудувачки растенијата поддршка за внатрешна растенија и како градинарски пергола премногу!.Толку многу опции.Убавината, квалитетот и функцијата сите валани во една.Минимална препорачува тенџере size 8 инчен (20cm).Димензии се 55 инчи (140cm) високи x 13.Пакетот вклучува 2 x пергола.Замислете колку е зачудувачки тоа ќе изгледа откако на вашиот богатство растенијата расте!Во Умен Мене Еко, ние исто така сакаме да мислиме дека нашите Растенијата Пергола е толку згодна дека тоа стои сам како уметничко дело, кои можат да бидат поставени низ вашиот дом или двор, само на тоа е сопствен, дури и без погон.

Основните својства

Додатоци на производот