.

.

ТРИФЛИ САД Црна Truffle и Сос од Домати 2.82 оз (80g) - Увезени од Италија - Вкусна Сос - Подготвен да се користи на тестенини, се шири на сендвич, на било кој месо

ТРИФЛИ САД Црна Truffle и Сос од Домати 2.82 оз (80g) - Увезени од Италија - Вкусна Сос - Подготвен да се користи на тестенини, се

DEN 1809.60

Количина на стоки
Това е достапна

Највисок квалитет на truffle производи направени во центарот на Италија со италијански Состојки.Оваа неверојатна сос се прави со свежо Црна Лето Трифли, Домати и од Италија.Оваа Truffle Сос е вкусна со совршена комбинација на Црна Лето Truffle и италијански Сос од Домати.Подготвен да се користи директно од тегла.Обидете се на тестенини, салата и на врвот на месо или на сендвичи.ТРИФЛИ САД Црна truffle и Домати Sauce This неверојатни сос се прави со свежо Црна Лето Трифли од Италија сос од домати.Многу лесно и подготвен за употреба.Само да го додадете во вашите тестенини или некои месо.Одлично, исто така, на вашиот салата.Или обидете се да се шири на sandwich This сос ќе ве направи обична антена, во деликатна вкусна чинија.

Основните својства

Додатоци на производот