.

.

XYSQWZ Bluetooth Selfie Стап Tripod, Мини Продолжи 3 во 1 Алуминиум Selfie се Држи со Безжичен Далечински и Tripod Стојат 270 сте Ротација

XYSQWZ Bluetooth Selfie Стап Tripod, Мини Продолжи 3 во 1 Алуминиум Selfie се Држи со Безжичен Далечински и Tripod Стојат 270 сте

DEN 562.80

Количина на стоки
Това е достапна

[Selfie tripod со безжичен далечински управувач] 3-во-1 selfie стап tripod со вграден безжичен далечински управувач,ви овозможува да ги фотографирате со selfie фотографија или можете да ги оддели контролер за групни фотографии како партии.Матурата, свадбата, патување - можете да го користите како нормален selfie стап или како брзо и лесно tripod. [Проширување & свитлива selfie се држиме за паметен телефон] Овој tripod selfie стап може да биде продолжен помеѓу 7.9 - 27 инчи, што го прави многу погоден за фотографии, се соочуваат со време, бизнис итн.Компактен дизајн да ја искористам оваа selfie стап со вас каде и да одите обичен selfie стап полесни но повеќе не е функционална. [Прилагодливи телефон носителот tripod и selfies стап] 225 ° ротари главата со прилагодливи копчето + phone држач (за мобилни телефони до 3.15 см широк).Можете да ги ротирате и одберете хоризонтална и вертикална камера начини за да се добие најдобар агол фотографии, само го вклучите снимање на главата или на телефон носителот да се земе слики, видео повици или преноси во живо. [Широко компатибилен selfiestick tripod за сите мобилни телефони] Совршено компатибилен со повеќето паметни телефони на пазарот, i Phone XS max / XS / XR / X / 8/7/7 Плус / 6 Плус / 6, Samsung S9 / S8 / S7 / Note 8 серија, Huawei.Компатибилен со IOS 5.1+ или Andorid 4.3+. [Доживотна гаранција и 24 часовна услуга на клиентите]Удобно ракување и метални материјали Selfie tripod, не само светлина, но исто така се отпорни на корозија и силна, 30 дена пари назад, ние се понуди соодветно решение за вас за прв пат.

Основните својства

Додатоци на производот