.

.

1 Buc Водоотпорен Туш Капа за Жените,Обновливи Еластична Бања Капа за Девојки Спа Домашна Употреба,Хотел и Коса Салон

1 Buc Водоотпорен Туш Капа за Жените,Обновливи Еластична Бања Капа за Девојки Спа Домашна Употреба,Хотел и Коса Салон

DEN 1005.60

Количина на стоки
Това е достапна

50% Peva, 50% Сатен,удобно допирање чувство, двојно слоеви,водоотпорен туш капа.Совршена Големина : Околу 11" дијаметар.Погоден за глава обемот на 21-24".Забава и шарени дизајнирани.Бања капа со добро stitched еластична,декоративни полите направи стилски.Функционална : Овие туш капи одговара за време на туширање, готвење и СПА.Држи косата сува и штити стилови на косата.Совршен Подарок : Туш капа може да биде машина изми,укината, прилично тенки и лесни,практични,удобно и стилски.Тоа е совршен подарок за членовите на семејството и пријателите.Боја : 09 Црна Роза Точка.

Основните својства

Додатоци на производот