.

.

yueton Пакет од 8 Мода Дама Еластична Водоотпорен Пластични Туш Капење Салон Коса Капа (Dot серија)

yueton Пакет од 8 Мода Дама Еластична Водоотпорен Пластични Туш Капење Салон Коса Капа (Dot серија)

DEN 206.16

Количина на стоки
Това е достапна

Совршен за домашна употреба и патување итн.Со еластична дизајн, Една големина одговара на повеќето луѓе.Тоа може да се задржи вашата сува коса во стилот, додека сте во туш.Мал волумен и лесно да се носат.Еднократно,заштедите пари.Боја : Dot серија.

Основните својства

Додатоци на производот