.

.

Розова-Птица Туш Завеса 1 Компјутер за Дома и Бања

Розова-Птица Туш Завеса 1 Компјутер за Дома и Бања

DEN 1236.00

Количина на стоки
Това е достапна

Полиестер.Увезени.Производот Количина : 1 Компјутер, 12 Парчиња од Кука.Производ Материјал : Полиестер.Производ Големина : 70 инчен X 70 инч.Убав Подарок за Дом и Канцеларија.Дигитално Печатење и Водоотпорен и Издржливи Туш Завеса.

Основните својства

Додатоци на производот