.

.

ЏЕМ ХАРТИЈА Метал 3 Дупка Удар - Црна - 10 Лист Капацитет - Дупка Перфоратор се Продаваат Поединечно

ЏЕМ ХАРТИЈА Метал 3 Дупка Удар - Црна - 10 Лист Капацитет - Дупка Перфоратор се Продаваат Поединечно

DEN 1245.60

Количина на стоки
Това е достапна

Боја : Црна одличен начин да декорирате вашиот десктоп, додека одржување на вашата канцеларија организирани.Големина : 10.375 x 2.25 x 1.625 инчи Удари до 10 листови од 20 lb хартија во исто време.Количина : се Продаваат Поединечно Издржливи метална дупка удари и здрав изградба се направени да бидат долготрајни.На остатоци од дупчење дупки ќе бидат заробени во рака лента на дното, обезбедувајќи повеќе нема да има хаос на вашиот монитор.Се организира со Метеж 3 дупка перфоратор и боја ја координира својата работа простор и со другите наши елегантни бели канцеларија производи!.

Основните својства

Додатоци на производот