.

.

DENPETEC Желка Уживаат Платформа, Желка Резервоарот, Лебдејќи Желка Пристаништето, Качување на Полица Желка Резервоарот Пловечки Докови Оркестарот

DENPETEC Желка Уживаат Платформа, Желка Резервоарот, Лебдејќи Желка Пристаништето, Качување на Полица Желка Резервоарот Пловечки

DEN 217.44

Количина на стоки
Това е достапна

SPECIAL : има автономни хранење област, што го прави совршен за играње и хранење; тоа карактеристики смешно тунелот област да се зголеми интересот на домашни миленици во истражување и остварување на нивните екстремитети.Терасовиден наклон е погоден за Мали влекачи лесно качување нагоре и надолу.За да се обезбеди подобра средина за нивниот развој.МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет На акрилик материјал, безбедно и poisonless, да обезбеди повеќе на природната средина.БОЈА : Проѕирна боја,Бела.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Силикони морон, силна вшмукување, лесно да го инсталирате, но не е лесно да падне. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на GUARANTE : Ако нашите производи се имате било какви проблеми со квалитетот,ве молиме кажете ни во прво време, ние ќе се справи со враќање или размена на предмети веднаш.Специјален дизајн за желка одмор.Силна вшмукување чаша дизајн, никогаш не се откажат, лесно да се инсталира.Се инсталира било која две насоки според вашите потреби.Различни форми на платформата може да се зголеми на триење контрола, која е погодна за exercingand расте.poisonlessand без мирис, висока температура отпор.Спецификации : Точка Име : Желка Platform Material : Acrylic Color : Транспарентни, White Size S : За 17x9cm(7 inchx4 инчи) M : За 19x12cm(7.5 inchx5 инчи) L : За 24x20cm(9.5 inchx8 инчи)Пакет се Вклучени : 1 Pc x Turtle Platform Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Основните својства

Додатоци на производот