.

.

Mczxon 100Pcs Капсула Писма Порака во Стаклени Шишиња, Смешка се Соочуваат со Љубов, Пријателство Писмо Боја Пилула со кои Сакаат Шише, Порака Апчиња за Момчиња и Девојчи?

Mczxon 100Pcs Капсула Писма Порака во Стаклени Шишиња, Смешка се Соочуваат со Љубов, Пријателство Писмо Боја Пилула со кои Сакаат

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

Напишете во љубовта капсула она што сакате да го вели, да даде капсула писмо белешки на вашиот љубовник или пријатели.Љубов порака капсула - На имплицитен начин да се покаже вашето чувство за другите ако немате храброст да се зборува.Пакетот вклучува 100 Компјутери капсула писма, 1 чаша складирање шише. Се изразуваат љубов : одличен начин да се покаже вашето чувство за другите ако немате храброст да зборува, само пишуваат твоите најдобри желби, ја искажете вашата љубов и вашата искреност со овие порака во шише капсула.❤️ПАКЕТ : ќе добиете 100 Парчиња од љубов мини капсула писма, 1 чаша чување шишиња, кои се доволно за да се задоволат секојдневните писмо потреби. Големина : Секој стакло складирање шише : 2.35 инчен (150ml).

Основните својства

Додатоци на производот