.

.

Напојува преку USB Хаб ikuai 7 Порта Алуминиум USB 3.0 Податоци Центар Splitter со 5V/3А Адаптер и Независни Вклучување/Исклучување на уредот USB Порт Проширувач за MacBook Лаптоп КО?

Напојува преку USB Хаб ikuai 7 Порта Алуминиум USB 3.0 Податоци Центар Splitter со 5V/3А Адаптер и Независни Вклучување/Исклучување

DEN 671.76

Количина на стоки
Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [7 USB Порти Продолжување] Веднаш се претвори 1 USB 3.0 порта на вашиот компјутер во 7 порти, овој 7-портен USB хаб ви овозможува да поврзете повеќе USB уреди во исто време, како што се надворешни хард дискови, флеш драјвови, печатач, тастатура, глувче, читач на картички, приклучок за слушалки, микрофон, камера, итн. [5 V/3А Адаптер Опремени] USB 3.0 центар работи и автобус-погон и напојувани. 7 портен usb 3.0 центар опремен 5 V / 3А адаптер им овозможува на моќта гладни уреди како што се големи-капацитет на надворешни HDD со повеќе стабилен пренос на податоци. [Switch Контрола Напојува преку USB Хаб] Секоја порта на Алуминиум USB 3.0 splitter има своја моќ switch.LED светлото трепка при пренос на податоци и тоа е лесно да се идентификуваат секоја порта е работен статус за 7 порта напојува преку usb хаб. [Синхронизирање Податоци Стапки до 5 Gbps] Овој USB хаб поддржува пренос на податоци брзина и до 5 Gbps, plug and play, без драјвери потребни.Компатибилен со Windows / Mac OS / Linux, и наназад компатибилен со USB 2.0 / 1.1 пристаништа. [Што Нудиме] ikuai 7 Порта Алуминиум USB 3.0 Центар, 1 Метар USB 3.0 Кабел, Надградени 5 V / 3А Адаптер, Прирачник за Корисникот, Ако постојат било производ прашања во текот користат за 7 порта напојува преку usb 3.0 центар, ние обезбедуваме 24 часовна услуга на клиентите, да Обезбеди одржување, и да се врати услуги.

Основните својства

Додатоци на производот