.

.

USB Хаб, Фирма Plug and Play Центар за Патување за Лаптоп за Дома за Компјутер(Црна, 12)

USB Хаб, Фирма Plug and Play Центар за Патување за Лаптоп за Дома за Компјутер(Црна, 12)

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа им овозможува полнење на два USB уреди во исто време.Мали и преносливо, plug and play.Лесна конекција, цврсти и издржливи, повеќе се чувствуваат удобно.НА USB2.0 центар со две USB порти.Високо-квалитетни материјали, квалитет на третманот, се повеќе издржливи. 1. НА USB2.0 центар со две USB порти.2. Тоа им овозможува полнење на два USB уреди во исто време.3. Мали и преносливо, plug and play.4. Високо-квалитетни материјали, квалитет на третманот, се повеќе издржливи.5. Лесна конекција, цврсти и издржливи, повеќе се чувствуваат удобно.Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура + PCOptional Боја : Црна, White Input : DC 5 VOutput : DC 5 VApplication : Било кој мобилен уред за USB порт, поврзани со двојна USB клупа или charger Size : Прибл. 4*4*1cm/1.57*1.57*0.39 in Weight : Прибл. 10g Package листа : 1 * USB Хаб Забелешка : Производот може да се користат само за полнење, не може да пренос на податоци.

Основните својства

Додатоци на производот