.

.

Лето Уживање Центар, Мала 2-Портен USB Хаб за Лаптоп за Компјутер за Дома за Патување(Црна)

Лето Уживање Центар, Мала 2-Портен USB Хаб за Лаптоп за Компјутер за Дома за Патување(Црна)

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

Лесна конекција, цврсти и издржливи, повеќе се чувствуваат удобно.Тоа им овозможува полнење на два USB уреди во исто време.НА USB2.0 центар со две USB порти.Високо-квалитетни материјали, квалитет на третманот, се повеќе издржливи.Мали и преносливо, plug and play. 1. НА USB2.0 центар со две USB порти.2. Тоа им овозможува полнење на два USB уреди во исто време.3. Мали и преносливо, plug and play.4. Високо-квалитетни материјали, квалитет на третманот, се повеќе издржливи.5. Лесна конекција, цврсти и издржливи, повеќе се чувствуваат удобно.Карактеристики : Материјал : Alunum алуминиумски + PCOptional Боја : Црна, White Input : DC 5 VOutput : DC 5 VApplication : Било кој мобилен уред за USB порт, поврзани со двојна USB клупа или charger Size : Прибл. 4*4*1cm/1.57*1.57*0.39 in Weight : Прибл. 10g Package листа : 1 * USB Хаб Забелешка : Производот може да се користат само за полнење, не може да transssion податоци.

Основните својства

Додатоци на производот