.

.

Висок Крајот Шминка ECLIPSE Усна Сјај Возвишеното, Боја n 404 Розова Дама

Висок Крајот Шминка ECLIPSE Усна Сјај Возвишеното, Боја n 404 Розова Дама

DEN 287.52

Количина на стоки
Това е достапна

Усна Сјај од Eclipse Шминка Париз.Усна Сјај Возвишеното, Розова Дама 404. На текстура со чудесно блескав финиш прави меки усни и да се дадат одлично чувство на удобност за време на апликацијата.Повторно откривање на природен сјај на вашите усни, ќе блесне со нови и повеќе интензивна светлина за око-фаќање ефект.Dermatologically тестирани. 7.5 ml.На текстура со чудесно блескав финиш прави меки усни и да се дадат одлично чувство на удобност за време на апликацијата.Повторно откривање на природен сјај на вашите усни, ќе блесне со нови и повеќе интензивна светлина за око-фаќање ефект.Dermatologically тестирани.

Основните својства

Додатоци на производот