.

.

WhatsBedding Темно Сива боја Близнак Пердув Утешителот, Исполнет со Пердув & Надолу - Средна Топлина цела Сезона Пердув Кревет Утешителот или самостојна Прекривки Insert - П?

WhatsBedding Темно Сива боја Близнак Пердув Утешителот, Исполнет со Пердув & Надолу - Средна Топлина цела Сезона Пердув Кревет Утешителот

DEN 1128.00

Количина на стоки
Това е достапна

1.Сите Сезона Утешителот Близнак : твин големина е 68x90 инчи.Без оглед на топли или ладни, пердув утешителот може да понуди соодветен топлина за сите сезони користат во спалната соба. 2.Премиум Пердув Фил : На утешителот е направен од 100% памук,што го прави многу меки и дише.Нашите пердув утешителот е исполнет со премиум пердув, кој е лесен и топло.Тоа е најдобриот избор за сите вашата постелнина потреби!. 3.Професионален дизајн и сестраност : класична кутија крои технологија спречува пополнување од менувањето или протекување надвор.Со јамки и агол јазичиња, можете лесно да додадете прекривки се покријат за да се обезбеди утешителот во место.И утешителот може да се користи како Прекривки Insert ,Ќебе или самостојна Утешителот. 4.Машина перат : Нашите лесни прекривки е лесно да се чисти,Тоа може да биде машина за мијат со ладна вода ,сонце-сува или собори сува на ниски кога е потребно. 5.По-продажбата на услугата :Ние посветуваме внимание на корисниците искуство и квалитетот на производот.Ако имате било какви проблеми по добивањето на утешителот,ве молиме слободно контактирајте со нас, се надеваме дека сте 100% задоволни.

Основните својства

Додатоци на производот