.

.

D&D PowerDrive 180MXL025 Времето Појас, вртежен момент, 1 Бенд, Заби, Гума, (

D&D PowerDrive 180MXL025 Времето Појас, вртежен момент, 1 Бенд, Заби, Гума, (

DEN 87.36

Количина на стоки
Това е достапна

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ трансмисиони ремени на конкурентна цена.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Основните својства

Додатоци на производот