.

.

1 Парче Сомот Valance за Windows Кујна, Дневна Соба и Спалната соба (Теал,1 x 54 W x 18 L)

1 Парче Сомот Valance за Windows Кујна, Дневна Соба и Спалната соба (Теал,1 x 54 W x 18 L)

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет : 1 Панел valance.ако сакате возбудува,ве молиме да се купи 2 парчиња или повеќе.Панел ГОЛЕМИНА : 54" W x 18" L+2" HEADER ,НАСЛОВОТ ТИП : 3" прачка џеб.Овој дизајн ќе одговараат на вашите завеси.Совршен за дневни соби, спални соби, па дури и кујни.Материјал : мека и мазна ткаенина,100% полиестер.На valance може да се чува од 85% од светлина и UV зраци.Тоа може да се заштити вашата приватност.Лесно се Грижи, Машина за миење.Овој дизајн ќе одговараат на вашите завеси.Совршен за дневни соби, спални соби, па дури и кујни.

Основните својства

Додатоци на производот