.

.

Тренд Лабораторија За Спиење Сива Chevron Прозорец Valance

Тренд Лабораторија За Спиење Сива Chevron Прозорец Valance

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук.Памук Прозорец Valance.Мерки во 56 x 15 и се вклопува во стандардната големина на прозорецот.Телото Панел Табот Врвот.Земја на потекло е Кина.Додадете завршувањето на допир да вашиот расадник со овој Chevron Спиење Сива Табот Врвот на Прозорецот Valance од страна на Тренд Лабораторија.Valance карактеристики на спиење сива и бела chevron шари.Свежи бела табови овозможи лесно виси.Valance мерки во 56 x 15 и се вклопува во стандардната големина на прозорецот.Координатите со Ombre Сива, морскиот брег Бранови и Buttercup цик-цак колекции од страна на Тренд Лабораторија.

Основните својства

Додатоци на производот