.

.

Hobbs Вата Тоскана Перат Волна 96in x 108in Кралицата, 96 x 108

Hobbs Вата Тоскана Перат Волна 96in x 108in Кралицата, 96 x 108

DEN 1265.28

Количина на стоки
Това е достапна

Одличен за секој проект.Заврши вашиот проект со вата и да се пополни.Пред-намалување на продава во Кутија.Тоскана волна вата е направен со најдобрите супер миење волна која ја елиминира повеќето или сите намалување.Тоа carded и смола сплотени да им помогне на retard bearding.Тоа обезбедува одлична изолација.Тоа може да биде quilted до 4in разлика.Тоа е исто така целосно да се перат.Рака јоргани како сон.

Основните својства

Додатоци на производот