.

.

Стакло Една Пупка Вазна Сет од 5 Декоративни Селски Цвет Вазни ноќта на Вештерките Украси Мали Мини Табела Флорални Вазна Барселона Стил за Дома Декор Centerpieces, Наста

Стакло Една Пупка Вазна Сет од 5 Декоративни Селски Цвет Вазни ноќта на Вештерките Украси Мали Мини Табела Флорални Вазна Барселона

DEN 575.52

Количина на стоки
Това е достапна

Овие мала тежина bud вазни направи цвет уредување забавно и лесно.Тие се од суштинско значење еден цвет вазна за мини рози на вашата маса.СЕЛСКИ ДИЗАЈН, ГРОЗДОБЕР АНТИЧКИ СТИЛ : најголемата разлика на овој сет на вазни е дизајнот на олеснување на стаклена површина, што е исклучителна, убава и уникатна.Се чувствуваат природата во вашиот дом.Патувањето за еден цвет да се сретне со право вазни е возбудлив, кои ќе заличи до вашиот дом со еден допир на топлина.Процесот на цветни аранжмани за вазна обично ненамерно ви помогне да најдете внатрешниот-мир во вашиот најинтимното срце, и ви овозможи да уживате во вашиот живот со целосна страст.Само пополнете ги со прекрасен и шарени свежи или вештачки цвеќиња.Тие се суштински еден цвет вазна за мини рози на вашата маса.ДЕБЕЛА & СИЛНА СТАКЛО : Овие 5 стакло цвет вазни се направени од дебел и stong притисне стакло.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : ќе сакаат 5 стакло bud вазна во собата.Што може да се види убавината на поединечни стебла на градина цвеќиња и гранчиња сликовито од чисто стакло.Го имаат за свој или ја прати како подарок за Денот на Мајката, денот на Благодарноста, Годишнини, Свадби или Housewarmings. Направени од blemish-слободен стакло со задебелена намали стакло дизајн, нашиот вазни се повеќе цврсти и издржливи и без остри агли, меурчиња и брчки.ЕДИНСТВЕН МАЛ УКРАСИ ЗА СТИЛСКИ ДОМА ДЕКОР : да ги Користите овие мини табела врвот вазни за мали краток цвеќиња или исечоци од вашата градина.Секоја стаклена вазна е wraped со бисер памук и спакувани во здрав картон.ние сме вети дека ќе reship објектот за вас, ако тие се скршени.

Основните својства

Додатоци на производот