.

.

HWASHIN Сет од 12 чисто Стакло Цилиндар Вазни (2 Сунѓерот Четки Вклучени), 3.5 W x 6 H, Цвеќиња Вазни, Декоративни Centerpieces за Дома, Настани или Свадби

HWASHIN Сет од 12 чисто Стакло Цилиндар Вазни (2 Сунѓерот Четки Вклучени), 3.5 W x 6 H, Цвеќиња Вазни, Декоративни Centerpieces за

DEN 1463.76

Количина на стоки
Това е достапна

ПАКЕТ - Сет од 12 чисто стакло цилиндар вазни со ширината (Дијаметарот)3.5" (90 mm), висина на 6" (150 mm) , и 2 за слободни сунѓерот за чистење со четки.ЦВЕЌИЊА И ДОДАТОЦИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.СТАКЛО ФУНКЦИЈА - Овие чисто стакло цилиндар вазни се направена од висок квалитет, blemish-бесплатно, чисто стакло за да се зголеми содржината видливост.Воздушни меури и недостатоци може да постои поради стакло се рака-разнесени. 100% стакло.ПОВЕЌЕ USE - Разноврсна стакло цилиндар убави работи за цвеќиња, свеќи, течни, gemstones, ливчиња од роза, светла, складирање или аквариуми.Може да се користи во затворени простории и на отворено.ДЕКОРАЦИЈА - Совршени за свадба centerpieces, цветни аранжмани и дома канцеларија décor.Можете да додадете едноставен декоративен акценти за секоја прилика.ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ - Стаклени вазни се пакуваат внимателно со пена бариера, ако тие се уште се скршени, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основните својства

Додатоци на производот