.

.

HD Веб-Камера со Микрофон Десктоп, Лаптоп Компјутер, USB Веб-Камера на Skype, ICQ, Амбасадори, Microsoft Тимови и да Зумирате за Училиште Учење, Видео Разговор, Конференција или

HD Веб-Камера со Микрофон Десктоп, Лаптоп Компјутер, USB Веб-Камера на Skype, ICQ, Амбасадори, Microsoft Тимови и да Зумирате за

DEN 1665.60

Количина на стоки
Това е достапна

Full HD Резолуција : Spyshop веб камера се напојува со [2020 надгради] 720 P HD камера со CMOS image sensor и вграден во микрофони за да се обезбеди остри, мазна видео за повик, конференциска средба, онлајн настава или живо тек на 30 рамки во секунда.Plug & Play : лесна употреба и без проблеми.Спореди со 1080p Full HD или 2 K, 4 K веб камери, овој 720p HD камера имаат многу повеќе пониски податоци за потрошувачка, со уште прифатлив за видео квалитет.Тоа ќе не направи вашата интернет конекција, така зафатен, можете да го направите multitask со преземање или gamming без да не заостанува, не замрзнати рамки, итн.Веб Камери HD Камера Со USB Приклучок И да се Изгради-во Микрофон за на Skype, ICQ, амбасадори, Microsoft Тимови и да Зумирате за училиште учење, видео разговор , конференција или home office.Веб Камера HD 720 P Карактеристики : Висока резолуција 720p USB конектор се Изгради-во микрофон Separatelly Микрофон приклучок ( Корисникот може да го користи своите слушалки.Не треба да се користи камера микрофон ) Мулти-функција во мирување (може да се стави на монитор, или табела) Прилагодливи приказ Нема потреба Возачот или операција софтвер е Компатибилен со Win XP / 7 / 8 / 10 и Mac OS X Автоматски баланс на белата боја HD Стриминг USB Компјутер со веб Камера [Plug and Play] [30fps] за PC Видео Конференции/Повик/Игри на среќа, Лаптоп/Десктоп Mac, Skype/You Tube/Zoom/Facetime.

Основните својства

Додатоци на производот