.

.

Kesoto Rotatable 1080P HD Камера Автофокус Plug & Play USB 2.0 Веб Камера Камери

Kesoto Rotatable 1080P HD Камера Автофокус Plug & Play USB 2.0 Веб Камера Камери

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Вграден микрофон, подигнување на далечина може да се постигне 3-5 метри; USB драјвер-бесплатно, plug and play, висока компатибилност;.Широк агол, без дисторзија, хоризонтална агол може да достигне 100 °; Лево Лево USB драјвер-бесплатно, plug and play, висока компатибилност; - Погоден за видео конференција, webcast, видео повик, итн.Спецификација : - се Користи за : Видео-конференција / Видео повик / Live stream - Резолуцијата за Видео:1280*720 P Max. - Рамка го оценувате:30fps - Фокусирајќи метод : Авто фокус - Фокусирајќи се на опсегот : 20mm - Аудио влез: во внатрешноста на микрофон - Plug and play - Протокол компатибилен:USB Видео Класа(UVC) - Управувано од : Drive-free - Интерфејс : Микро USB - Интерфејс:USB2.0 - OS Поддршка:Windows 2000/XP/Vista/Vista/Win7/Win8/Win10 Linux со UVC(2.6.26 или над) -OS X v10.6 или над Андроид v5.0 или над - оперативен temp:0~60℃ - Складирање temp:-20~75℃ - USB кабел должина : 120cm Package Вклучува : 1 x Веб Camera Note : дозволете малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Основните својства

Додатоци на производот