.

.

2 Пакет Божиќ Жица Венец Рамка Жица Венец Прави Зелени Прстени за Нова Година Валентин Декорација (8 Инчи)

2 Пакет Божиќ Жица Венец Рамка Жица Венец Прави Зелени Прстени за Нова Година Валентин Декорација (8 Инчи)

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Димензија : жица венец рамка е прибл. 8 инчи/ 20 cm во дијаметар, соодветна големина за секој фестивал декорација.Исклучителен дизајн : зелена жица венец е направен од добар квалитет на метал, со цврста конструкција и мазна површина; Тоа е издржлив за долгорочна апликација.DIY потрошен материјал : метал венец е добро за правење DIY занаети; Можете да заврши некои шарени жици, дрвја и цвеќиња околу венец изработка на прстен да ги красат вашата Нова Година, Валентин.Лесен за користење : убава селски жица венец е погодна за затворени простории, градини или patios; Оваа бесплатна стои метал венец ви овозможува да висат во било eave или таванот.Корисни додатоци : флорални венец рамка е одличен за обезбедување на здрав темел за било венец, без разлика дали тоа е свежи, сушени или вештачки, погоден за Нова Година, Валентин, или други празници и настани.

Основните својства

Додатоци на производот