.

.

AIREX Корона Премиум Вежба Мат за Фитнес Јога, физикална Терапија, Рехабилитација, Рамнотежа & Стабилност Вежби, Пилатес, Аеробик

AIREX Корона Премиум Вежба Мат за Фитнес Јога, физикална Терапија, Рехабилитација, Рамнотежа & Стабилност Вежби, Пилатес, Аеробик

DEN 537.60

Количина на стоки
Това е достапна

Мат се лизга-доказ и лежи рамно кога е во употреба, спречување на болни паѓа на лизгава подови.Опис на производот На Airex Корона мат е 1-мора да има мат за лични Тренери.Како лидер на пена материјал за над 50 години, Airex пена има уникатна текстура која е кожата пријателски, пријатно топло, soothingly мека, и удобно.Контакт Информации За Производителот 800-431-2830.Корона душеци обезбеди мека, но сепак се обезбеди површина за повеќе пријатно фитнес искуство.Неговите тестирани материјали и докажани Швајцарскиот квалитет на производство се обезбеди трајност на производот, дури и под најтешките услови.ЛЕСНО НЕГА : Чистење на Airex мат е бриз.

Основните својства

Додатоци на производот