.

.

homozy Хрчак Глувчето Стаорец Глувци Остварување Silent Работи Тркала Милениче Активност Играчка

homozy Хрчак Глувчето Стаорец Глувци Остварување Silent Работи Тркала Милениче Активност Играчка

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Погоден за хрчаци, глувци, gerbils, или други мали животни.Практична Вежба Тркало - се Избегнува вашето домашно милениче да стане прекумерна тежина или се дебели, со цел да се задржи здрав.Прекрасен Апартман - на Вашето домашно милениче може да уживате во секој момент на excising на воланот да се вози сите досадно чувство далеку.Сосема нов и висок квалитет.Материјал : Пластични, со Дијаметар : прибл. 11.5 cm/4.53 инчен, длабочина : прибл. 4.5 cm/1.77 инч.Опис : - Сосема нов и висок квалитет. - Прекрасен Апартман - на Вашето домашно милениче може да уживате во секој момент на excising на воланот да се вози сите досадно чувство далеку. - Практична Вежба Тркало - се Избегнува вашето домашно милениче да стане прекумерна тежина или се дебели, со цел да се задржи здрав. - Погоден за хрчаци, глувци, gerbils, или други мали животни. - Материјал : Пластични, со Дијаметар : прибл. 11.5 cm/4.53 инчен, длабочина : прибл. 4.5 cm/1.77 inch Package Вклучува : 1 парче работи тркала со accessories Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Dueto на светлосни ефекти, monitor settings, итн.Таму би можело да биде someslight разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Основните својства

Додатоци на производот