.

.

4x8 (10cmx20cm) Примерок Матирано Сина боја Металик Сјај Автомобил Авто Мото Возило Налепница Decal Винил Wrap Film Лист Воздух Ослободување Само Лепило Кора и се Држи Слободен

4x8 (10cmx20cm) Примерок Матирано Сина боја Металик Сјај Автомобил Авто Мото Возило Налепница Decal Винил Wrap Film Лист Воздух Ослободување

DEN 1953.60

Количина на стоки
Това е достапна

Бесплатна Алатка за Полнење Барање : Големина 4"x8" НЕ дојде со Алатка за Полнење; Size 12"x60" Вклучуваат 1 сет на Основна Алатка за Полнење; Големина 24"x60" и над Вклучуваат 1 сет на Делукс Алатка за Полнење; Ограничени 1 Сет на Алатка за Полнење за секоја Сметка САМО без оглед на количината купување; Делукс алатка за полнење ќе бидат дадени ако 12"x60" и 24"x60" или над се купени заедно.Топлина пиштол или домаќинство удар фен за обликување е потребно.Лесно да се вклопи во повеќето тесни места или делови (буквар 94 е requireed за не лепливи површини, криви се Купувачите да преземат одговорност за телесно оштетување за време на инсталацијата како што е над греење, со текот на истегнување, расцепен.

Основните својства

Додатоци на производот