.

.

ILYPRO Чанта простор за Гардероба 6 Џебови Виси Чанта Носителот Организатор Проѕирна Кеса со Кука за Дневна Соба и Спалната соба Плакарот Шкафот Играчки, Чевли, Облека

ILYPRO Чанта простор за Гардероба 6 Џебови Виси Чанта Носителот Организатор Проѕирна Кеса со Кука за Дневна Соба и Спалната соба

DEN 1579.20

Количина на стоки
Това е достапна

Карактеристики вкупно шест џебови за чанти/играчки/purses и чевли, 3 џебовите на секоја страна.Изработени од не-плетени ткаенини, дише материјал го намалува шансите на лиење.Јасно ПВЦ не ги опфаќа само прашина-доказ, но исто така да помогне да се идентификува која торба ќе сакате да се земе со брзо.Складирање решение за гардероба, плакар, ковчегот, простор за заштеда на енергија виси организатор со кука.Организатор мерки : 35*90 см, тежи 250g, погоден за чанти со ширина до 16cm, и висина до 28 cm.

Основните својства

Додатоци на производот