.

.

Белег Keepsake Украс 2020 Година-Датум, Пони за Божиќ

Белег Keepsake Украс 2020 Година-Датум, Пони за Божиќ

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Елката украс е 23 во Пони за Божиќ collector ' s серијата.Но, најдобро од сите, оваа пони спортски сребрена крила—за постигнување на нови височини на авантура на овој Божиќ.Пластична елка украс е доведе слободни и мерки 3.Уметникот направена од страна Дебра Нилсен, ова Keepsake Украс карактеристики тркала кои се сврти.Пред-пакувани во кутија за лесно давање на подарок, чување и складирање.Со исклучителни мајсторство и исклучителни детали, Белег Keepsake Божиќ украси се совршени за зачувување на скапоцени спомени, по повод посебни пресвртници и прославувањето на индивидуални хобија и интереси.За украс : 2020 година.Белег Keepsake Божиќ украси се забавно да се соберат и да се направи одличен Божиќ подароци за сите на вашата листа.Од 2020 година украс.Година-од 2020 елка украс карактеристики сино-бело седло и пешачки акценти, бела грива со предиво опашка и тркала кои навистина се претвори.

Основните својства

Додатоци на производот