.

.

Едноставна Делукс 1056GPH Дното Вшмукување Потопна Пумпа за Вода (4000L/H, 80W) со 13ft Висок Лифт 3 Млазници за Риба Резервоарот, Езерце, Аквариум, Хидропоника, Црна

Едноставна Делукс 1056GPH Дното Вшмукување Потопна Пумпа за Вода (4000L/H, 80W) со 13ft Висок Лифт 3 Млазници за Риба Резервоарот,

DEN 645.84

Количина на стоки
Това е достапна

Должина на кабелот за напојување : 5.Затоа, кога моторот автоматски исклучен ние треба да се отсече сила веднаш.Пакет се вклучени : 1 пакет 660 GPH дното вшмукување потопна пумпа за вода и 3 големина млазници.Спецификации : димензии : 6.Smart anti-сушење дизајн : принцип : сува водење на работење ќе се зголеми моторни температура.Едноставна Делукс 1056 GPH Дното Вшмукување Потопна Пумпа за Вода (4000 L/H, 80 W) со 13ft Висок Лифт, 3 Млазници за Риба Резервоарот, Езерце, Аквариум, Хидропоника.Кога моторот автоматски исклучен ние треба да се отсече сила веднаш.1 инчен; max проток : 1056 GPH (4000 L/H); max лифт на висина : до 13 нозе; 110-120 V/60 HZ.Smart anti-сушење дизајн : сува водење на работење ќе се зголеми моторни температура.Макс проток : 1056 GPH (4000 L/H);. 110-120 V/60 HZ.Димензии : 6.Тоа може ефикасно да се намали штетата предизвикана со сува работи.

Основните својства

Додатоци на производот