.

.

Камелеон со Енергија Животински Порака во 5x7 Слика Папка Рамка

Камелеон со Енергија Животински Порака во 5x7 Слика Папка Рамка

DEN 488.88

Количина на стоки
Това е достапна

Големи патот кон духовно и емоционално успех.Заштита од штети и болест.Го дава на знаење и сила.Помага и лечи секој кој се обидува на нив и надвор.Поврзете со сите животни, преку својата моќ на животните.Секое животно може да се сметаат за напојување на животните.Низ историјата, луѓето биле enamored со доблести и духот дека животните се учат на човештвото.Животни влијае на нас во лични и длабоки ways.By поврзување со вашиот моќ на животните, ќе пронајдете нов извор на енергија за вашиот секојдневен живот.Ваша моќ за животно сака да се поврзете со вас!.

Основните својства

Додатоци на производот