.

.

5 КОМПЈУТЕРИ Град Спасување Diecast Метал Полициска Патрола Оган Камион Мотор Повлекување 1:64 Скала Итни Возила Детска Играчка Автомобили Playset

5 КОМПЈУТЕРИ Град Спасување Diecast Метал Полициска Патрола Оган Камион Мотор Повлекување 1:64 Скала Итни Возила Детска Играчка Автомобили

DEN 455.28

Количина на стоки
Това е достапна

Вклучува diecast оган камион, оган мотор, хеликоптер, ЏИП, полициско комбе.Број на градот спасувачите за бескрајна забава.Повлекување триење возила ќе се тркалаат на сопствените по притисок на површината.Карактеристики продолжи скала и се врти хеликоптер ножеви за реални и имагинативна игра.Направени на diecast висок квалитет на метал со пластични делови за издржливост и безбедност. 1 : 64 Скала возило мерки помеѓу 3-5" во должина.Се препорачува за возраст од 3 години и нагоре, совршена големина за малку момчиња автомобил колекција.Сет од 5 различни страшни diecast итна акција возила се игра во собата.Вклучува оган камион, оган мотор, полициски хеликоптер, SUV и ван.Карактеристики вистински diecast метал со пластични делови.Повлекување триење возила ќе се тркалаат на сопствените по притисок на површината.Чува деца ангажирани за време на нивната игра време.Секој Мерки 3 - 5 Инчи во Должина.Совршено големина за малку раце да се сфати.На возраст од 3 и Нагоре.

Основните својства

Додатоци на производот