.

.

Bugatti Divo Diecast Автомобил,Цинк Легура Кастинг Модел Играчка Автомобил се Повлече Назад Автомобил,1/32 Скала - Подарок Играчка за Деца Години Момчиња и Девојчиња (Сива)

Bugatti Divo Diecast Автомобил,Цинк Легура Кастинг Модел Играчка Автомобил се Повлече Назад Автомобил,1/32 Скала - Подарок Играчка

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Цинк Легура Метално Тело Цврст Структура+Гума, Гума,Детални Ентериер И Екстериер Трим,Многу Силна.Зелената Боја : Тоа е направена од нетоксични вода-базирани боја,Па тоа не Содржат Формалдехид И Други Штетни.Забавно Играчка Автомобил : Сите Врати И Аспираторот Може да Се Отвори,На предни и задни се опремени со висока осветленост LED светлата на Моторот Звук.Триење Напојува Возила : Играчка Автомобил Има Повлече Назад Функција,Лесно За Децата да си Играат.Автомобил играчки за Деца : Исклучителна Пакување,Интересни Функции,Цврсти Материјали,Погоден За 3 до 12 Години Деца Божиќ И Роденденски Подароци.Боја : Сива Боја.

Основните својства

Додатоци на производот