.

.

ClickIt Комунални Куче Безбедност Темперамент - Најбезбедните Несреќа-Тестирани Автомобил се Подигнат од страна на Sleepypod

ClickIt Комунални Куче Безбедност Темперамент - Најбезбедните Несреќа-Тестирани Автомобил се Подигнат од страна на Sleepypod

DEN 1078.80

Количина на стоки
Това е достапна

Clickit Комунални е првиот куче безбедност подигнат да се вклучат во три точки на прилог за да се апсорбира сила во фронтален судир со dissipating енергија и одржување на куче во столче за време на ударот.Clickit Комунални, исто така, може да се користи во товарниот простор и вклучува д-прстен на задната страна на вест, па тоа може да се користи како одење темперамент.Три-point дизајн за употреба во задните патничкото седиште пружа кучиња горниот и долниот torsos.Три-point дизајн е прилагодлив за две-точка водител на намена за употреба во возила товар област.Широк cushioned вест.Сила тестирани, автомобилската одделение материјали и хардвер.Може да се користи како одење темперамент.Лесно чистење вест е направен на багаж-одделение, балистички најлон.Четири големини адреса широк спектар на куче големини и форми.Врвот вршење на несреќа-тестирани harness Read Центарот за домашни Миленичиња Безбедност 2013 Подигнат Резултатите од Студијата.

Основните својства

Додатоци на производот