.

.

Управувано од Battat – Turbocharge Повлекување Возила – Играчка Сет со 4 Автомобили – Тркачки Автомобил Играчки и Playsets за Деца на Возраст од 3 и До

Управувано од Battat – Turbocharge Повлекување Возила – Играчка Сет со 4 Автомобили – Тркачки Автомобил Играчки и Playsets за Деца

DEN 1380.00

Количина на стоки
Това е достапна

Вклучува : 4 различни повлекување возила.Дизајн : Светли бои и реални детали.Лесен за користење : Само ги повлече назад и да се види ги go!.Придобивки : Автомобил играчки поттикне имагинативна игра и намалување на екранот за време.Колекционерски предмети : Компатибилен со playsets во Turbocharge серија.Големина : Играчка автомобили мерка 3.0 (L) x 1.25 (W) x 1.0 (H) инчи околу.Батерии : Никој не бара.Возраст : се Препорачува за 3 години и нагоре.Опрема за rip-страшно трка со страшни Повлекување Возила!Овие играчка автомобили се дел од Turbocharge серија од УПРАВУВАНО од Battat.Секој multipack вклучува 4 брзо спортски автомобили во различни бои : црвена, сина, зелена и портокалова.Тие имаат сложена детали и се дизајнирани да изгледаат исто како на вистинска работа.Овие автомобили играчки не се потребни батерии или – само ги повлече назад и да се види ги гори гума низ подот!Мајстор на вашиот тркачки способности и предизвикајте ги вашите пријатели да се движечка првенство.Првиот автомобил да поминат целната линија ќе победи!На Повлекување Возила се компатибилни со УПРАВУВАНО од Battat Turbocharge playsets (се продава одделно).Овие минијатурни автомобили се препорачува за малку возачи на возраст од 3 години и нагоре.Останете УПРАВУВАНО, бидејќи екипажот зависи од вас!.

Основните својства

Додатоци на производот