.

.

OdontoMed2011 Сет од 100 Парчиња Стоматолошки Впечаток Фах Перфорирани Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик ODM

OdontoMed2011 Сет од 100 Парчиња Стоматолошки Впечаток Фах Перфорирани Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик ODM

DEN 14951.76

Количина на стоки
Това е достапна

Сет Од 100 Парчиња Стоматолошки Впечаток Фах Перфорирани Копче Синџир Од Не ' Рѓосувачки Челик.Направени Од Квалитетни Нерѓосувачки Челик.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 Сет Од 100 Парчиња Стоматолошки Впечаток Фах Перфорирани Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик НАПРАВЕНИ ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ STEELOdonto Med2011 Инструменти.

Основните својства

Додатоци на производот